I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Exkluzivní soutěž o 3 vstupenky na TipCars Pražský Rallysprint 2014!

Soutěže
Lukáš Chum
19. listopadu 2014 - 16:49
2309×
AKTUALIZOVÁNO: 28. listopadu 2014 - 19:32

Ve spolupráci s organizátory letošního ročníku TipCars Pražského Rallysprintu jsme si pro vás, naše čtenáře, připravili exkluzivní soutěž o 3 volné vstupenky.

Zúčastnit soutěže se může každý. Není nic jednodužšího než odpovědět na 3 soutěžní otázky a mít štěstí při následném slosování tří výherců.

Soutěžní otázky:

1) Kdo a s jakým vozem se stal absolutním vítězem TipCars Pražského Rallysprintu 2013?

2) Kdo je rekordmanem v počtu startů na Pražském Rallysprintu?

3) Jak se jmenuje jezdec pocházející ze Skandinávie, který startoval na Pražském Rallysprintu už dvakrát?

Vaše odpovědi nám zasílejte nejpozději do čtvrtka 27. listopadu 2014 do 12:00 na naší redakční e-mailovou adresu redakce@i-motorsport.cz. Nezapomeňte uvést vaše jméno, příjmení a zpáteční kontakt, na který vám v případě výhry zašleme další informace, kde a jak vám budou vstupenky předány. V případě jakéhokoliv dotazu nás rovněž kontaktujte na naší e-mailové adrese.Nápomocen při hledání správných odpovědí vám může být web www.prazskyrallysprint.cz nebo profil soutěže na našem webu.

Zúčastnit soutěže se může každý, tak neváhejte a pojďte to zkusit!Výherci:
Vylosovali jsme tři výherce v soutěži. Ty jsme rovněž telefonicky i e-mailově kontaktovali a sdělili informace o předání vstupenek. Gratulujeme!

1) Jan Stoudek

2) Alena Kasáčková

3) Jiří Votrubec

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře