I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Při letošním ročníku barumky vyhlášena opět fotosoutěž

Mistrovství České republiky
Roman Ordelt
31. července 2016 - 17:05
640×

Auto klub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlašují při příležitosti letošního 46. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2016 opět oblíbenou fotosoutěž.

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit v jedné vypsané kategorii – digitální fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu JPG, každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii.

PRAVIDLA PRO KATEGORII – DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE: Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximalní rozlišení jedné fotografie: 1600 * 1200, maximalní velikost jedné fotografie: 500 kB, povolený formát digitální fotografie: JPEG. Přesné instrukce (+ formulář na přihlášení do soutěže a odeslání fotek) najdete na internetové adrese www.CzechRally.com/fotosoutez.

CENY: V hodnocené kategorii budou uděleny tři ceny v podobě finanční hotovosti (1 000 – 600 – 400 Kč), dále věcné a propagační ceny s motoristickou tematikou. Autoři tří hlavních cen obdrží od společnosti FOKAPO poukázky na kalendáře zdarma. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá cena nemusí být udělena.

Uzávěrka soutěže: 7. října 2016

Příspěvky zaslané do soutěže budou hodnoceny odbornou porotou. Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2017 a na internetových serverech. Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je volně použít v rámci vyhodnocení Barum Czech Rally Zlín 2016 a při přípravě příštího ročníku.

Komentáře
Reklama

Související články


Také zajímavé...