I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Škoda Motorsport odtajnila své jezdecké složení a plány pro příští rok!

Mistrovství světa
Lukáš Chum
12. prosince 2017 - 14:39
3810×
AKTUALIZOVÁNO: 12. prosince 2017 - 16:15

Mladoboleslavský tým Škoda Motorsport před pár chvílemi zveřejnil na tiskové konferenci v Praze v jaké sestavě se příští rok ukáže. S českým továrním týmem podepsali kontrakt dva finští talenti - sedmnáctiletý Kalle Rovanperä a jednadvacetiletý Juuso Nordgren. Oba si už jízdu se Škodou Fabia R5 vyzkoušeli. Rovanperä ve dvou závodech v Lotyšsku a Nordgren absolvoval přímo za tovární tým letošní španělskou a britskou rally.

Vedle Rovanpery a Nordgrena angažoval český tovární tým také Ole Christiana Veibyho, který letos působil s podporou automobilky Škoda v asijsko-pacifickém mistrovství. U týmu nadále zůstává také Pontus Tidemand a Jan Kopecký.

Jan Kopecký bude v příštím roce startovat v české mistrovství v novém modro-červeno-bílém designu ku příležitosti stoletého výročí České republiky.

Design Jana Kopeckého pro rok 2018 v českém mistrovství.


Připravujeme podrobnosti, sledujte náš web a naše sociální sítě...Foto: Jiří Zíta


Foto: Jiří Zíta


Foto: Jiří Zíta


Foto: Jiří Zíta


Foto: Jiří Zíta


Kalle Rovanperä se svým spolujezdcem Jonne Halttunenem


Ole Christian Veiby


Kalle Rovanperä se svým spolujezdcem Jonne Halttunenem


Juuso Nordgren se svým spolujezdcem


O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře