I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

M-Sport odprezentoval v Anglii nové barvy

Mistrovství světa
Lukáš Chum
11. ledna 2018 - 13:03
418×

M-Sport dnes na International Autosport Show v Birminghamu oficiálně představil své letošní plány a jezdecké složení, které ale bylo z kuloárů známé již dříve. Poprvé ovšem představil upravený design svých vozů Ford Fiesta RS WRC pro letošní sezonu. Změny oproti loňsku nejsou nijak výrazné, ale drobné úpravy tam jsou. Avšak - posuďte sami!

Malcolm Wilson také oficiálně sdělil veřejnosti program svých posádek. Kompletní šampionát odjedou Sébastien Ogier s Elfynem Evansem. Osmi soutěží se pak bude účastnit Teemu Suninen, jehož program začne ve Švédsku. O třetí Fiestu RS WRC se bude dělit s Bryanem Bouffierem, který s ní odstartuje na dvou soutěžích - hned na úvod v Monte Carlu a poté na Korsice.

V průběhu minulých let jsme měli s Fordem fantastický vztah a je skvělé vidět, že podpora znovu narůstá, když pokukujeme po obhajobě našeho titulu mistrů světa v roce 2018. V Sébastienovi a Elfynovi máme silné jezdecké složení a přidaná technická podpora nám umožňuje pokročit ve vývoji Fordu Fiesta RS WRC. Konkurence bude užší než jindy, ale jsem přesvědčen, že dohromady s podporou našich partnerů dokážeme dosáhnout minimálně stejně vysokých úspěchů a spolehlivosti, která nám přinesla tolik úspěchů v roce 2017," řekl Malcolm Wilson, šéf týmu M-Sport.


Přímý přenos z International Autosport Show, případně jeho záznam, můžete sledovat zde.

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře