I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Soutěžte o visačku s podpisem Jana Kopeckého!

Soutěže
Lukáš Chum
22. června 2018 - 18:05
2427×

V průběhu letošní Rally Hustopeče jsme si pro vás, naše čtenáře, připravili malou soutěž. Soutěžit můžete o originální novinářskou visačku, která byla součástí naší novinářské akreditace, opatřenou podpisem vítěze Jana Kopeckého. Ten se právě v této době nachází na vrcholu své kariéry, kdy v Čechách láme jeden rekord za druhým a v mistrovství světa bojuje o titul se svým týmovým kolegou. I právě proto tento dárek má svoji hodnotu!

Soutěže se může zúčastnit úplně každý a pravidla už nemohla být jednodušší!


Stačí navštívit náš profil na Instagramu, který můžete najít pod jménem @imotorsportcz nebo se na něj můžete přesměrovat kliknutím na tento odkaz. Následně nám tam musíte dát follow, pokud jste již dříve nedali a lajknout příspěvek, který se týká této soutěže.

Soutěž probíhá do úterý 26. 6. 2018 do 14:00, kdy formou losování vybereme výherce ze všech, kteří lajknou zmiňovaný příspěvek týkající se této soutěže. Průběh losování nahrajeme na naše Instastories, takže bude každý moci vidět, kdo byl vybrán. Pravidlo je pouze takové, že vylosovaný výherce musí sledovat (mít aktivní follow) na našem profilu na Instagramu. Výherce budeme následně kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu, kde se domluvíme na způsobu doručení výhry.

Neváhejte a zkuste Vaše štěstí! :)

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře