I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Potvrzeno! Petter Solberg je zpátky

Mistrovství světa
Lukáš Chum
20. září 2018 - 12:16
1908×

Jak jsme již dříve v tomto článku avizovali, tak bylo dnes potvrzeno. Petter Solberg se objeví ve Španělsku za volantem při premiéře Volkswagenu Polo GTI R5.

Bylo to právě ve Španělsku před šesti lety, kdy se s kolotočem mistroství světa rozloučil. Letos zde zažije svůj comeback. Po jeho bok usedne norská navigátorka Veronica Engan, která již má zkušenosti jak ze světa, tak především startuje s Petterovým synem Oliverem v Lotyšsku a Estonsku.

Otec se synem při vývojovém testu s týmem Sébastien Loeb Racing. (Zleva: Petter Solberg, Oliver Solberg a Sébastien Loeb)


"Jsem moc potěšen tím, že mohu oznámit, že budu ve Španělsku startovat s novým Volkswagenem Polo R5. Každý ví, že mojí vášní je rally, a proto jsem hned skočil po této příležitosti. Je to opravdová pocta, být při debutu a moci spolupracovat s týmem Volkswagen Motorsport - a znáte mě, nepojedu tam sbírat čísla, budu tlačit na 110%," řekl nadšeně Petter Solberg.O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře