I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Rozešel se Ole Christian Veiby s týmem Škoda Motorsport?

Mistrovství světa
Lukáš Chum
20. září 2018 - 20:48
1423×

Tato otázka se již několik dní nese kuloáry. Mladý norský talent se objevil v seznamu přihlášených posádek na nadcházející díl mistrovství světa ve Walesu s vozem Citroën C3 R5, který bude připravovat francouzský tým PH Sport. Původně byl však přihlášen se Škodou Fabia R5. Tento fakt tedy podporuje četné spekulace o možném konci Veibyho v českém továrním týmu.

Nor zastupovaný úspěšnou agenturou EVEN Management, jež do vrcholového světa rally přivedla nejednoho talenta, se dle nepotvrzených informací údajně dopustil závažného prohřešku, který ho měl stát své místo továrního jezdce. Na sociální síť Instagram umístil Veiby ve formě Insta Stories fotografii z interní prezentace, na níž byla vidět i část chystaného nového vozu značky Škoda ještě předtím, než jej automobilka oficiálně představila veřejnosti. Tato fotografie byla během krátké doby z oficiálního profilu pilota stažena. I tak jí ale vidělo spoustu lidí, včetně naší redakce.

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře