I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Pražský Rallysprint 2018 - páteční fotoprocházka servisem

Volné podniky
Lukáš Chum
30. listopadu 2018 - 20:06
910×
AKTUALIZOVÁNO: 01. prosince 2018 - 00:09

Aktualizace: (23:30)


Na pražském Strahově se momentálně nachází již poměrně významná sněhová pokrývka. Stejná situace panuje i na rychlostní zkoušce Točná. Sněžení stále neustává a očekává se až do zhruba čtvrté hodiny ranní. Probudíme se po delší době do sněhem zasypaného TipCars Pražského Rallysprintu 2018?

Původní znění článku:


Pojďte se s námi prostřednictvím našich fotografií projít servisní zónou Pražského Rallysprintu na pražském Strahově. Pátek se nesl v poklidném duchu a dobré náladě, přičemž hlavní událostí dne, která byla zároveň nejvíce sledovaná, bylo premiérové představení Volkswagenu Polo GTI R5 v České republice. Stalo se tak, jak bylo již předem oznámeno, v týmu Vojtěcha Štajfa, Racing 21.

Zajímavostí je, že na spoustě soutěžních speciálů se objevovaly pneumatiky na sníh. To potvrzuje večerní sněhové predikce.O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře