I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Česká stopa na Dakaru - 5. etapa

Vytrvalostní soutěže
Lukáš Chum
11. ledna 2019 - 14:12
819×
AKTUALIZOVÁNO: 12. ledna 2019 - 21:51

Sledujte s námi českou výpravu na Rally Dakar 2019 prostřednictvím našeho každodenního seriálu Česká stopa na Dakaru. Dnes se budeme věnovat 5. etapě. Materiál z této etapy budeme postupně přidávat, jak se bude objevovat, proto sledujte tento článek.

Big Shock Racing
"Martin Macík byl jediným pilotem schopným čelit nadvládě kamionů Kamaz již od startu v Limě, ale momentálně trpí vážnými problémy. Český jezdec, čtvrtý v absolutním pořadí dnes ráno a dnešní lídr na CP2, musel po 205 km speciálu zastavit. Už stojí více než hodinu poté, co na jeho Líze (jak také nazývá svůj kamion pozn. red.) ulomil přední kolo." - oficiální livetiming (19:30)
Martin Macík po tvrdém doskoku nešťastně vylomil kolo na místě, které dle slov Martina Prokopa nebylo v roadbooku ani vyznačené.


Tatra Buggyra Racing
Loprais Team
MP Sports


Klymčiw Racing
Moto Racing Group
Zdroj – Foto: Buggyra Racing

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře