I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Rally Dakar 2019 končí, sledujte přímý přenos z cílové rampy!

Vytrvalostní soutěže
Lukáš Chum
17. ledna 2019 - 20:30
544×
AKTUALIZOVÁNO: 18. ledna 2019 - 00:18

Po náročném průjezdu zrádnými peruánskými pouštěmi se konvoj vrátil do hlavního města Peru - Limy - startovní i cílové destinace letošního ročníku Rally Dakar. Pro mnohé je to úchvatný sportovní výkon, pro mnohé také splnění životního snu, pro mnohé ovšem ale také zdrojem zklamání v případě, že nedosáhli výsledku, který si představovali. V každém případě je možné říci o každém, kdo přes cílovou rampu dnes v noci projede nebo se o to alespoň pokusil a bohužel se mu to nepovedlo, že je hrdina.

Rally Dakar 2019 se dnes stává minulostí. Sledujte s námi přímý přenos slavnostního ceremoniálu, při kterém projedou přes cílovou rampu všichni, kteří dokázali obtížnou Rally Dakar zdárně absolvovat a následně bude letošní ročník za doprovodu místní kultury oficiálně ukončen.

Přímý přenos měl podle dostupných informací začít půl hodiny po půlnoci našeho středoevropského času. Tento čas odpovídá 18:30 času peruánského, kdy měl podle programu závěrečný ceremoniál začít. Avšak na Facebooku již přenos začal, a to o několik minut dřív. Proto přikládáme stream jak z Facebooku, tak z YouTube. Po skončení živého přenosu bude k dispozici jeho záznam. Užijte si závěr Rally Dakar 2019!
Zdroj – Foto: Martin Prokop / MP-Sports

O autorovi
Lukáš Chum
Šéfredaktor serveru I-Motorsport.cz, student fakulty mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a milovník cestování a burácejících motorů. Zapálený fotograf a občasný sportovec, který nepohrdne dobrým jídlem, ani kvalitním filmem.
Komentáře