I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Oficiální Program 46. Rally Bohemia 2019 je v prodeji

Mistrovství České republiky
Aleš Holakovský
03. července 2019 - 18:10
2044×

Organizační tým Rally Bohemia pro Vás v letošním roce připravil obsáhlý tištěný Program soutěže. Přinášíme Vám informace o obsahu Programu a jeho prodejních místech.

V oficiálním Programu Rally Bohemia 2019 naleznete nově také rozhovory s předními jezdci v čele s úřadujícím mistrem světa kategorie WRC 2 Janem Kopeckým a jeho současným týmovým kolegou z továrního týmu ŠKODA Motorsport Kalle Rovanperou. Dále jsou zde rozhovory s českými talenty Filipem Marešem, Janem Černým a Petrem Semerádem. Prostor dostaly také nejlepší posádky světového poháru FIA Electric and New Energy Championship – úřadující šampioni Didier Malga / Anne Bonnel, kteří jsou zároveň vítězi loňské ECO Energy Rally Bohemia, a loňští vicemistři a předloňští mistři světa Walter Kofler / Franco Gaioni.

V letošním Programu nechybí ani ohlédnutí za historií Rally Bohemia, když článek Rally Bohemia před 20 lety vzpomíná na ročník bohemky 1999 a na první triumf škodovácké závodní „čtyřkolky“, která byla tehdy ještě horkou novinkou. Program samozřejmě jako obvykle obsahuje podrobné mapy všech RZ s popisy a fotografiemi diváckých míst a další důležité informace potřebné k tomu, aby si letošní Rally Bohemia každý užil dle svých představ.Oficiální Program Rally Bohemia 2019 je možné zakoupit v tištěné podobě na následujících prodejních místech.

Od středy 3. 7. 2019:


Mladá Boleslav, ul. Havlíčkova, ČS OMV (naproti Tescu)
Mladá Boleslav, Jičínská 1354, ČS OMV (u zemědělské školy)
Mladá Boleslav, Jičínská 1355, ČŠ OMV (u kruhového objezdu u dálnice D10)
Příšovice – ČS Shell na dálnici D10, u exitu 67 – v obou směrech (nedaleko Turnova)
Hodkovice nad Mohelkou, ČS ETK (exit 34 rychlostní komunikace na Liberec)
Malá Skála – Labe, ČS GBO (u hlavní silnice E65)
Malá Skála – Labe, prodejna Farma natura


Během soutěže ve dnech 11. – 14. 7. 2019 bude možné Program a další propagační tiskoviny zakoupit navíc ještě na následujících místech:


Mladá Boleslav, Dukelská 1093, Dům kultury – Ředitelství Rally Bohemia
letiště Hoškovice u Mnichova Hradiště, servisní zóna Rally Bohemia
Mladá Boleslav, nákupní centrum Bondy, tř. Václava Klementa 1459 – během předstartovní autogramiády ve čtvrtek 11. 7. od 19 hod.
Autodrom Sosnová u České lípy – v rámci RZ1/2 SCALA Gladiator Sosnová I./II.
– v pátek 12. 7. odpoledne / večer.
Mladá Boleslav, Staroměstské náměstí – během slavnostního startu soutěže v sobotu 13. 7. od 9 hod.


Cena oficiálního Programu Rally Bohemia 2019 je 50 Kč.

Další informace k 46. Rally Bohemia 2019 naleznete na www.rallybohemia.cz. Zajímavosti k soutěži můžete sledovat také na sociálních sítích. Tradičním generálním partnerem soutěže je automobilka ŠKODA AUTO.

Komentáře