I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se představuje

Mistrovství České republiky
Kateřina Ptáčková
19. března 2015 - 08:57
1151×
3 minuty čtení

Dlouhých šest sezon jsme mohli na českých tratích sledovat bitvy účastníků CITROËN RACING TROPHY CZ. V letošní sedmé sezoně to nebude jinak, i když formát projektu se bude zásadně lišit. Zásadní změnou prošel název, promotér Gekon Racing nově představuje CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015.

Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se stejně jako loni uskuteční v rámci pěti českých soutěží MČR, z aktuálního českého kalendáře chybí úvodní soutěž seriálu, Rallye Šumava Klatovy.

Kalendář CITROËN Total Michelin Trophy CZ 2015:
22. - 23. května43. Rallye Český Krumlov
19. - 20. červnaAgrotec Rally Hustopeče
10. - 12. červenceRally Bohemia Mladá Boleslav
28. - 30. srpnaBarum Czech Rally Zlín
02. - 04. října37. Rally Příbram


Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 bude letos rozšířen na všechny kategorie závodních vozů francouzské značky, modely DS3 R1, C2 R2 MAX, DS3 R3T (MAX) a DS3 R5. Startovné pro zájemce bude 2 500,- Kč bez DPH.„Každý účastník bude moci za tuto cenu využívat VIP zázemí s cateringem a lahodnou kávou Dallmayr, které plánujeme na třech největších závodech v Českém Krumlově, na Bohemii a na Barum rally. Kromě toho budeme před každým podnikem seriálu vydávat tradiční Rallylife Journal, zajistíme všem účastníkům mediální prezentaci poháru v partnerských časopisech (Rally, TopGear, Speed). Samozřejmě každý ze startujících bude mít po zaplacení startovného možnost bojovat o atraktivní dílčí prémie na jednotlivých podnicích, stejně jako o celoroční výhru,“ popisuje Tomáš Pletka, promotér CTMT CZ 2015.

Konečné umístění sk. R5 (třída 2, mimo vozy RRC) Cílová prémie + odměny
1. místo 50l paliva ELF TURBO ADVR + láhev šampaňského
2. místo zapůjčení vybraného vozu Citroën na jeden týden
3. místo oleje Total

Konečné umístění sk. R3 (třída 5) Cílová prémie + odměny
1. místo 50l paliva ELF TURBO + láhev šampaňského
2. místo zapůjčení vybraného vozu Citroën na jeden týden
3. místo oleje Total

Konečné umístění sk. R2 (třída 6) Cílová prémie + odměny
1. místo brzdové desky přední PAGID + láhev šampaňského
2. místo oleje Total
3. místo dárkové předměty Total

Konečné umístění sk. R1 (třída R1) Cílová prémie + odměny
1. místo brzdové desky přední FERODO + láhev šampaňského
2. místo oleje Total
3. místo dárkové předměty Michelin

Odměny za umístění budou předány po každém závodě.

„Citroën Racing se rozhodl dále finančně nepodporovat pohárové závodění v Česku, Itálii, Polsku, Švýcarsku, Beneluxu a Velké Británii. Přesto jsme se ve spolupráci s našimi partnery snažili v Česku atraktivní závodění nějakým způsobem zachovat. A zejména díky partnerům Total, Michelin, OMD, PSA Finance se naše snažení stává realitou. Věříme, že účastníci ocení hodnotné finanční i materiální ceny a francouzské vozy Citroën budou nadále okupovat nejpřednější pozice. Při jejich oslavách pak jistě týmům přijdou vhod lahodná francouzská vína druhu champagne od společnosti Grands vins,“ věří zástupce Gekonu Racing Tomáš Pletka.

Sezonní bonus MČR 2015 + Cílová prémie + odměny
Titul ve třídě 2 (bez RRC)šek na sériové pneumatiky MICHELIN + GPS monitorovací jednotka + zapůjčení vozu Citroën DS3 1.6 THP na 3 měsíce
Titul ve 2WD (R3, bez S1600)šek na sériové pneumatiky MICHELIN + GPS monitorovací jednotka + zapůjčení vozu Citroën DS3 1.6 THP na 3 měsíce
Titul ve třídě 6šek na nákup dílů Citroën Racing ve výši 1000 Euro bez DPH
Titul ve třídě R14 ks ráfků Citroën Racing + 2x dárkový balíček Dallmayr


Promotér CTMT CZ Gekon Racing však opět myslí i na fanoušky automobilového sportu. V pohárovém zázemí i letos nebude chybět simulátor WRC4 se světovými tratěmi, značkové náramky, podpisové karty, časopisy a rally noviny k volnému odběru, soutěže o atraktivní ceny i ´živý panáček´ Michelin. Zvláštní pozornost bude letos věnována i nejmladším „divákům“, pro které bude připraven dětský koutek s drobnými dárky a nově dětské auto All4car.Podrobnosti najdete na internetových stránkách www.citroenracingtrophy.cz a www.gekonracing.cz.

Společnost Gekon Racing nabízí zájemcům o účast v CTM Trophy CZ 2015 možnost financování koupě závodního vozu DS3 R5, DS3 R3T, DS3 R3T MAX a DS3 R1B od společnosti PSA finance, včetně havarijního pojištění.

Komentáře
Nejčtenější články
O čem se mluví?