I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

WRC zůstává i letos na obrazovkách ČT Sport

Mistrovství světa
ČT Sport
23. ledna 2016 - 17:41
822×
1 minuta čtení

Vysílání reportáží ze seriálu MS v rally na programu ČT Sport, to už je spoustu let dobrou tradicí a tato tradice bude pokračovat i v sezoně 2016. Fanoušci té nejlepší rally na světě tak budou moci opět sledovat souhrnné hodinové sestřihy z každé odjeté soutěže šampionátu, aniž by si museli pořizovat některý z placených sportovních kanálů.

„Šampionát WRC je jedním z nejprestižnějších motorsportů na světě a že jsme měli tu možnost zprostředkovat pokračování vysílání tohoto seriálu v České televizi, z toho máme velikou radost,“ říká Květoslava Beňová, jednatelka společnosti APO Multicam, která zakoupila vysílací práva na WRC.

Na programu ČT Sport tak diváci uvidí kompletní sezonu MS v rally a to včetně momentálně probíhající Rallye Monte Carlo.

„Světová rally je podle mě nejtěžší disciplínou napříč celým motoristickým sportem a zároveň se jedná o nesmírně atraktivní podívanou. Z pokračování vysílání šampionátu WRC v České televizi jsem samozřejmě nadšený a to především proto, že se díky tomu zachovala opravdu dlouholetá kontinuita. Tomuto krásnému sportu se coby redaktor sportovní redakce České televize věnuji už od roku 2004 a že v tom mohu i nadále pokračovat, to je opravdu skvělé,“ doplňuje Petr Krutský, motoristický redaktor ČT Sport.

Bezmála hodinový sestřih z úvodního podniku kalendáře, z Rallye Monte Carlo, odvysílá program
ČT Sport v úterý 26.1.2016 ve 22:20.

Komentáře
Reklama

Související články
Rally magazín 02/2022
31. března 2022 - 19:28   


Nejčtenější články
O čem se mluví?