I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

TRZ Žiželice slaví kulatiny

Volné podniky
AMK Cidlina v AČR
15. února 2019 - 12:17
1636×
1 minuta čtení

10. Subaru BRZ TRZ Žiželice 2019. Jazykolam, který v sobě skrývá téměř vše. Letošní testovací RZ bude jubilejní a podle toho k ní pořadatelé přistoupili.

Hlavním partnerem letošního ročníku se stal model Subaru BRZ, který se za několik let na trhu stal doslova ikonou, a Žiželičtí jsou právě na toto partnerství náležitě hrdí.

Na klubovém webu www.amkcidlina.cz byly spuštěny přihlášky k Testování a naleznete zde i kompletní informace včetně zvláštního ustanovení podniku. Na posádky a diváky čeká tradiční úsek po obslužných silnicích dálnice D11, a to v obou směrech.V letošním roce nadále pokračuje spolupráce se špičkovým magazínem Garáž. Opět tak bude příležitost potkat kluky z tohoto pořadu a ti z vás, kteří nemohou dorazit, se znovu můžou těšit na přímý přenos. Pro letošní rok chystáme vylepšení přenosu, včetně obohacení o další kamery.

Vrcholem desátého ročníku bude bezesporu večerní koncert Kapitána Dema, aktuálně nominovaného na tři ceny Anděl České hudební akademie. Koncert proběhne v Kulturním domě v Žiželicích a Demo crew slibuje fantastickou atmosféru a show, takže neváhejte a doplňte si rally den i o velkou dávku humoru v kombinaci s kulturou. Lístky na koncert jsou k zakoupení na www.goout.net.Hlavními partnery 10. Subaru BRZ TRZ Žiželice 2019 jsou: Subaru BRZ, betonové výrobky Končák, Garáž, obec Žiželice, Crocodille a Race Day.

Komentáře
Reklama

Související články

Erik Cais obhájil prvenství na Kopné
02. května 2022 - 10:08   

Rally magazín 03/2022
27. dubna 2022 - 11:29   

Dominik Stříteský k vyloučení na Valašce
14. dubna 2022 - 15:21   Nejčtenější články
O čem se mluví?