I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Teď bojujeme na důležitější frontě

Mistrovství České republiky
Jiří Šteg
20. března 2020 - 12:09
527×
2 minuty čtení

Původně jsme chtěli v této době zveřejnit velkou tiskovou zprávu o záměrech a plánech Vančík motorsport pro tuto sezonu i pro léta budoucí. Chtěli jsme veřejnosti představit novou strukturu týmu i nové sportovní náčiní. Chtěli jsme představit cíle a program dlouhodobé spolupráce s naším novým jezdcem Dominikem Stříteským a s novými partnery. Chtěli jsme vás seznámit s tím, jak usilovně jsme pracovali na přípravě sezony a co všechno jsme pro ni připravili. Tak jako všichni jsme se těšili, až se odstartuje letošní první rally.

Události kolem koronaviru postavily všechny naše plány na hlavu. Bohužel nejenom naše. Myslíme na obrovskou práci, kterou museli odvést pořadatelé Valašky a Šumavy a která se snad jen dočasně obrátila vniveč. Myslíme na všechny kolegy z ostatních týmů, kteří jsou na tom stejně jako my. Komunita kolem rally je ale silná a dokáže si poradit s nejrůznějšími typy nepřízní osudu a vyrovná se i se současnou situací.

Především ale myslíme na všechny lidi, kteří jsou vystaveni nebezpečí, jež jsme si před pár měsíci nedokázali představit ani v nejdivočejších snech. Ve světle tohoto nebezpečí jsou naše zhatěné plány vlastně ničím, pouhou drobností. Doufáme spolu s vámi, že se pandemii podaří co nejrychleji zvládnout a apelujeme na všechny, aby dodržovali vyhlášená pravidla, až jsou jakkoliv omezující a protivná. Čím důsledněji budeme tato pravidla dodržovat, tím kratší dobu budeme nuceni žít v nouzových podmínkách a za nejrůznějších omezení. Tím méně lidí bude vystaveno riziku, že budou muset zaplatit daň nejvyšší. A tím dříve se nejen Česká republika vrátí k normálnímu životu. Pomáhejme si, buďme solidární a ukáznění. Je to na nás. A jednoho dne se pak budeme moci znovu postavit i na start rally…

Všichni v teamu Vančík motorsport vám přejeme v této nelehké době hodně sil, odhodlání a vytrvalosti, abychom se co nejdřívější vrátili k normálnímu životu.

Za celý team
Jarda Vančík

Komentáře
Reklama

Související články
Úspěch Dominika Stříteského na Šumavě
15. května 2022 - 17:08   Rally magazín 04/2022
18. května 2022 - 08:07   


Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili
12. května 2022 - 14:07   


Sedmé vítězství Honzy Kopeckého na Šumavě
11. května 2022 - 08:52   

Nejčtenější články
O čem se mluví?