I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Soutěž pro fanoušky s Filipem Marešem ve Vyškově!

Rallysprint série
Lukáš Chum
10. září 2020 - 14:18
990×
1 minuta čtení

Ve Vyškově budou moci letos diváci vidět velmi zajímavé startovní pole. Dalo by se říci možná až snové, protože při pohledu na seznam přihlášených lze jen těžko dopředu tipovat jak absolutního vítěze, tak vítěze v jednotlivých třídách. Jedno jméno, které mělo na XXVIII. Rally Vyškov startovat ale v seznamu přecejen chybí. Je jím Filip Mareš se Škodou Fabia Rally2 Evo z dílen Laureta Auto Škoda Team. Nicméně tento semčický jezdec ve Vyškově přesto bude a to v roli diváka. To je příležitost pro fanoušky, protože vyhlašujeme soutěž, v které vyhraje ten nejrychlejší z Vás!

Soutěž se jmenuje „Najdi Filipa“. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí najít v sobotu 12. září kdekoliv u tratí rychlostních zkoušek Rally Vyškov právě Filipa Mareše, udělat si s ním selfie fotografii a tuto fotografii nám odeslat. Stačí jí nahrát na facebookovou stránku Rally Vyškov a jste v soutěži. Pro ty, kteří nemají účet na Facebooku stačí fotografii zaslat na e-mail istudeny@rallyvyskov.cz nebo odeslat skrz aplikaci WhatsApp na telefonní číslo 704 890 098. Vyhrát může jen jeden a to ten nejrychlejší z Vás.S nejrychlejším fanouškem se spojíme a po soutěži zašleme výhru, kterou je podepsaný plakát XXVIII. Rally Vyškov Filipem Marešem a itinerář vyškovské soutěže, abyste se mohli podívat, čím se spolujezdec během závodu řídí a jak vůbec takový itinerář vypadá. Pro regulérnost následně fotografii výherce zveřejníme na webové stránce Rally Vyškov.

Veškeré informace včetně seznamu přihlášených, map, časového harmonogramu a dalších jsou k vidění na oficiální webové stránce www.rallyvyskov.cz. Sledovat můžete také facebookovou stránku Rally Vyškov.

Komentáře
Reklama

Související článkyNaděje ukončil Čínovský okruh
11. května 2022 - 11:44   


Koukej, bude to oukej
09. září 2021 - 15:19   

Rally magazín 04/2022
18. května 2022 - 08:07   


Nejčtenější články
O čem se mluví?