I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Po Vyškově vyráží Hyundai Lenner Sport do Chorvatska

Chorvatské mistrovství
Lukáš Chum
25. září 2020 - 14:59
494×
1 minuta čtení

Rally Vyškov byla další soutěží v rámci Rallysprint série pro tým Hyundai Lenner Sport, který je zaštítěný společností Hyundai Motor Czech. Pilot týmu Ondřej Bisaha zde startoval se startovním číslem 1 na dveřích svého vozu Hyundai i20 R5 a s novým spolujezdcem Oliverem Kiškou. Ten se po boku Bisahy objevil již minulém roce, avšak pouze při show v závěru roku.

„Rally Vyškov pro mě byla čirá zábava. Ráno jsme si opravdu užili. Oliver zvládl svou první opravdovou soutěž v roli spolujezdce nad má očekávání. Faktem je, že bez sebemenšího problému by to poprvé snad ani nešlo,“ řekl kroměřížský jezdec, který v cíli obsadil šesté místo a dodal: „Za mě byl Vyškov skvěle uspořádaný. Všechna čest organizačnímu týmu, který uvažoval například i nad potřebami našich aut a nechal delší zóny v cíli za fotobuňkou na ochlazení, apod.“
„Pro mě to byla první velká soutěž, kterou jsem si zároveň moc užil. Jsem vděčný za šanci a důvěru, kterou mi Ondra dal. Bohužel jsem se nevyvaroval chybám, což mě moc mrzí, protože nás to stálo lepší umístění, ale odnesl jsem si spoustu zkušeností a podnětů ke zlepšení, abychom příště atakovali vyšší příčky,“ hodnotil svůj první ostrý start spolujezdec Oliver Kiška.


Ondřeje Bisahu čeká již o tomto víkendu spolu s týmem Hyundai Lenner Sport další soutěž INA Delta Rally v Chorvatsku. Druhý podnik v letošním kalendáři FIA European Central Rally Trophy startuje v chorvatském hlavním městě Záhřebu v pátek 25. září po páté hodině odpoledne. Vítěz projede po absolvování 10 rychlostních zkoušek přes cílovou rampu v sobotu v 18:40. Na týmovém voze Hyundai i20 R5 se opět objeví startovní číslo 1.Více zajímavostí z dění v týmu se budou moci fanoušci dozvědět na sociálních sítích BSH Racing. Informace je možné sledovat také na Facebookové stránce prémiového prodejce vozů značky Hyundai Lenner Motors.

Komentáře
Reklama

Související články

Setkání mistrů 2020 se uskuteční
13. prosince 2020 - 23:07   

Rally Vyškov letos na čtyřech úsecích
23. srpna 2021 - 18:32   

Klatovští připravují přímé přenosy
04. května 2021 - 16:17   

Koukej, bude to oukej
09. září 2021 - 15:19   

Boj o vítězství v Poháru 2+ se přiostřuje
09. září 2021 - 12:18