I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Testovací zkouška na Šternbersku se odkládá

Volné podniky
Tomáš Plachý
24. února 2021 - 10:35
574×
1 minuta čtení

Pořadatelský tým Futures Contproduct Rally Morava, která úspěšně proběhla na začátku října 2020 a pomyslně zakončila loňskou domácí sezónu, věřil v brzké pokračování svých aktivit. Na začátek března (12. – 15. 3.) naplánoval testovací zkoušku, jako šanci pro posádky rozjet se před startem nové sezóny na „Valašce“.

Avšak naproti tomu, jak se podařilo uspořádat podnik sprintrally, tentokrát vedení Rally klubu Šternberk v AČR nemá pro soutěžící, posádky a fanoušky příznivou zprávu. Vzhledem k epidemiologické situaci se březnová akce odkládá, na zatím neurčitý termín.

„Vše jsme důkladně připravovali, ač letos mnohem více zasáhla do přípravy příroda, panující zimní mrazy a množství sněhu, které napadlo. Naše rozhodnutí test zatím odložit ale hlavně ovlivnila aktuální společenská atmosféra a pandemická opatření. Nemělo cenu veřejnost jakkoli dráždit,“ naznačuje šéf organizačního týmu Miroslav Frýdecky a pokračuje: „Test však automaticky nerušíme, podle situace se budeme snažit najít jiný vhodný termín v dalších měsících, třeba jako přípravu na některý ze závodů velkého mistráku. O vývoji situace budeme zájemce o test posléze informovat.“


Aktuální informace ohledně dění kolem Futures Contproduct Rally Morava a dalších autoklubových aktivit najdete na webové stránky www.rally-morava.cz, stejně jako na facebookovém profilu soutěže Rally Morava.

Komentáře
Reklama

Související články

Rally magazín 04/2022
18. května 2022 - 08:07   Nejčtenější články
O čem se mluví?