I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Rally magazín 03/2022

Ostatní (ČR)
Jaroslav Jugas
27. dubna 2022 - 11:29
834×
2 minuty čtení

Právě vyšlo letošní třetí číslo populárního motoristického časopisu pro příznivce rallysportu RALLY magazín. Časopis tradičně míří i do distribuce. Co se dočtete uvnitř?

Vzpomínka na Rudolfa Kouřila


Rudolf Kouřil byl duchovním otcem Agrotec rally Hustopeče, aktuálně šéfoval i Valašce, Fulneku či Rally Morava. Kromě toho byl velezkušeným spolujezdcem. Z jeho poznatků čerpala řada mladých jezdců, které posouval výše výsledkovými listinami…

TipCars Pražský rallysprint odpálil sezonu a několik sad pneumatik


Krásné jarní počasí, probouzející se příroda po zimě, obloha jako vymetená bez mráčku. Tak vypadal 26. ročník TipCars Pražského Rallysprintu.

KOWAX Valašská rally ValMez - Déšť, bláto a drama na závěr


Úvodní závod českého šampionátu rozhodla až poslední rychlostní zkouška Velká Lhota, po které se vyhoupla na první příčku plzeňská dvojice Václav Pech jun. - Petr Uhel.

Václav Pech - „Byl bych rád, kdyby ubylo antikatů, stejně jako na Valašce“Jan Kopecký - „V letošní sezoně se změnami“Tom Kristensson - Juniorský mistr světa na valašských tratích


Díky podpoře hlavního partnera soutěže se na tratích Valašské rally představil také Tom Kristensson. O tom, že se jedná o velice kvalitního jezdce, nemůže být pochyb. Na svém kontě má celou řadu významných úspěchů.Invelt team - S „gétéčky“ na Šumavě, v Plzni s „velrybou“


Vozy kategorie GT jsou mezi fanoušky rallysportu oblíbené nejen díky svému atraktivnímu designu, ale hlavně díky specifickému zadnímu náhonu a unikátnímu zvuku. Invelt team nasadí při nadcházející Rallye Šumava Klatovy hned dva speciály. Jiří Jirovec osedlá Porsche 997 GT3, jeho syn Jakub bude pokračovat v tažení sezonou 2022 s Alpine A110 Rally RGT. Jak dopadne jejich souboj?

Pozvánky


Historic Vltava Rallye
Rallye Šumava Klatovy
Rentor Rallysprint Kopná

BMW M3 Jaroslava Vančíka - Není auto s krásnějším zvukem


Návštěva stáje Vančík Motorsport je už rutina. Průmyslová zóna na Lukově se však za ty roky také notně rozrostla, to samé lze napsat i o zázemí společnosti Jaroslava Vančíka. Ten se při Rentor Rallysprintu Kopná představí s vozem BMW M3.

Technika - BMW M3 E30 v rallyTomáš Hank oslavil 80


Osmdesáté narozeniny oslavil 7. března Tomáš Hank. Při našem setkání ve Špindlerově Mlýně v jeho dílně, kde stále tráví mnoho času, mi hned padla do oka jeho společná fotka s Valentinem Rossim.

Miroslav Hanzlík


V sobotu 26. února zemřel po dlouhé a těžké nemoci ve věku jednapadesáti let Miroslav Hanzlík (29. 5. 1970 – 26. 2. 2022). Kamarád, spolujezdec, táta, syn a člen naší komunity. Do soutěžáckého nebe odešel doma, v Bakově nad Jizerou.

ERC: 56. Azores Rallye - Dech beroucí finiš na Azorech


Také druhá evropská soutěž na portugalské půdě měla španělského vítěze. Strhujícím finišem vybojoval prvenství Efrén Llarena, který na Škodu Fabii Rally2 evo obouvá indické pneumatiky MRF.

Carlos Sainz „60“


Populární Španěl se v motoristickém sportu pohybuje více než čtyřicet let a rozhodně nehodlá končit. „Jsem stále hladový po dalších startech,“ říká čerstvý šedesátník.

Autokros - Rallykros CZ + WRX


TouringAutocross v Evropě končí
Úpadek Divize6
HASMAN Klima Setkání hvězd motorsportu
Startuje Mistrovství Evropy v rallykrosu

Komentáře
Reklama

Související články

Sedmé vítězství Honzy Kopeckého na Šumavě
11. května 2022 - 08:52   

Dominik Stříteský k vyloučení na Valašce
14. dubna 2022 - 15:21   
Nejčtenější články
O čem se mluví?