I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

JTRT v Praze tradičně netradičně

Ostatní (ČR)
Adam Blahouš
30. listopadu 2011 - 18:56
726×
1 minuta čtení

Letos se mají diváci opravdu nač těšit, dalo by se říci, že pro tento závod by se mohl tým přejmenovat na All Stars Rally Team. Posuďte sami…

S nejnabitějším vozem se představí opět Jaromír Tomaštík, který usedne do krásného Subaru Impreza S9 WRC. A aby té krásy nebylo málo, tak na sedadlo spolujezdce usedne nejkrásnější členka týmu, a sice zpěvačka Olga Lounová. Netradičnost v této trojici pak bude představovat nový design vozu. Fanoušci se mohou těšit na sněhově bílé provedení v barvách hlavního partnera pro poslední dva závody, personální agentury XAWAX.
Další posádkou bude netradičně Daniel Landa – Jaroslav Vrečka na Mitsubishi Lancer EVO IX. Dan si zopakuje loňský start v týmu JTRT a noty mu tentokrát bude číst výše zmíněný Vreky – tradiční spolujezdec Jaromíra Tomaštíka, pro kterého však pražské tratě budou premiérové. Jejich EVO IX se představí v barvách hlavního sponzora JTRT, společnosti Říha Group, prodejce šroubových kompresorů EKOMAK.

Třetí trojici utvoří Zdeněk Pokorný, specialista na zdravou výživu Petr Havlíček a Subaru Impreza WRX Sti N14 v barvách společnosti HELVE s.r.o., provozovatele STK Spořice. Nejzkušenější člen trojice v tomto případě bude paradoxně nerallysta Petr Havlíček, který startoval v Praze už v roce 2009. Pro zbylé dva členy trojice jde rovněž o premiéru na tratích Pražského Rallysprintu.

Doufejme tedy, že celý hvězdný tým nepřekvapí sníh tak jako všechny v loňském roce a že nás naopak překvapí míra podpory vás fanoušků. Přijďte nám fandit, jste srdečně zváni.

Komentáře
Reklama

Související článkySpráva o zdravotnom stave Vladimíra Bánociho
08. února 2016 - 19:14   

Rally magazín 03/2022
27. dubna 2022 - 11:29   Koukej, bude to oukej
09. září 2021 - 15:19   

Nejčtenější články
O čem se mluví?