I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Inzerce

Máte zájem o inzerci nebo o reklamu Vašeho produktu na našich webových stránkách, které každý měsíc navštíví tisíce lidí? Nebo o jakýkoliv jiný způsob spolupráce? Váš zájem nás velmi těší. Kontaktujte nás prosím a vše s Vámi pečlivě probereme, analyzujeme a dotáhneme ke vzájemné spokojenosti.

 
Inzerce

Máte zájem o inzerci nebo o pronájem reklamních ploch?

Nabízíme prostor na našich webových stránkách a sociálních sítích. Existuje možnost reklamy v podobě umístění bannerů na různá místa v rámci zmíněných prostorů či branding celé stránky. Dále umožňujeme také zveřejnění PR článku včetně případného sdílení na našich sociálních sítích.

Cena za inzerci je závislá na konkrétním způsobu reklamy a naší vzájemné dohodě. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy: marketing@i-motorsport.cz a do předmětu uveďte prosím slovo "reklama".

Bezplatně Vám pomůžeme odborně vytvořit a nastavit efektivní reklamní kampaň, která bude vyhovovat Vašim požadavkům.

 
Spolupráce
  • Máte v hlavě zajímavý a originální nápad, o který se s námi chcete podělit?
  • Rádi byste spojili image Vaší značky s námi?
  • Jste pořadatel zajímavé akce a chtěli byste, abychom byli u toho?
  • Chcete zpracovat kvalitní a profesionální report, PR sdělení nebo živý online přenos z Vaší akce?
  • Máte námět na zajímavou soutěž?
  • Napadá Vás jakákoliv další možnost spolupráce?

Pak nás prosím určitě neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy: marketing@i-motorsport.cz a do předmětu uveďte slovo "spolupráce".

Vašimi náměty se budeme zaobírat a neprodleně se ozveme zpět. Jsme otevřeni veškerým smysluplným dlouhodobým i krátkodobým spolupracím.Srdce našich partnerů bije stejným rytmem jako to naše, a právě proto s nimi spolupracujeme.

Na naše partnery jsme náležitě hrdí. Ctíme jejich značku a obchodní strategii. Považujeme za samozřejmé, že se spolupráce s našimi partnery vždy ubírá správným směrem ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.Pro zaslání tiskových zpráv nebo pozvánek na tiskové konference využijte prosím e-mailový kontakt přímo na našeho šéfredaktora: ChumLukas@i-motorsport.cz!

Nejčtenější články
O čem se mluví?