I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

Podpořte I-Motorsport.cz

Chtěli byste podpořit rozvoj redakce I-Motorsport.cz?

Čas od času se setkáváme s otázkou, jestli je možné nějakým způsobem podpořit naší tvorbu. Existuje hned několik způsobů, jak to udělat. Vážíme si jakékoliv podpory.

Jsme nezávislé médium. Nemusíme se nikomu zpovídat, ani nám nikdo nepřikazuje, jaký obsah máme tvořit. Rozhodujeme se svobodně pouze v rámci naší redakce.

 
Sledujte nás

Úplně elementární věcí, kterou nás můžete podpořit, je to, že nás budete pravidělně navštěvovat, konzumovat náš obsah a sledovat na sociálních sítích.

AdBlock

Vzhledem k tomu, že je provoz naší redakce financován z příjmů z reklamy, podpořit nás můžete také už jen samotnou skutečností, že při konzumaci našeho obsahu nebudete používat AdBlock, či jakýkoliv jiný blokátor reklam.

 
Řekněte o nás

Podpořit naši práci můžete také tím, že o nás řeknete Vašim kamarádům, známým a kolegům. Můžete o nás dát vědět i na Vašich sociálních sítích, či sdílet námi tvořený autorský obsah.

Networking

Pomoci nám můžete také tím, že nás spojíte s někým z Vašich známých, o kterém víte, že by se mohl uplatnit v našem redakčním týmu. Oceníme každého, kdo by mohl rozšířit naše řady a byl by platný při tvorbě obsahu nebo v rozšiřování naší působnosti.

 
Finanční podpora

Pokud nás chcete podpořit ještě jiným způsobem než výše zmíněnými, velmi si toho vážíme. Nechceme přenášet finanční odpovědnost za fungování redakce I-Motorsport.cz na Vás, naší skvělou komunitu, což se tímhle rozhodně nestává, přesto jsme se však rozhodli využít i možnosti přímé finanční podpory. Jediným motivem této podpory je rozšíření našich možností a umožnění nám dalších příležitostí pro další tvorbu unikátního obsahu pro naše čtenáře, pro naší komunitu.

Tato forma podpory se zcela jistě projeví na kvalitě a šířce záběru námi tvořeného obsahu.

Pro tyto účely prosím využijte redakční číslo účtu: 7733377333/2010.

Pokud se rozhodnete pro tento způsob podpory, kontaktujte nás prosím prostřednictvím naší e-mailové adresy: redakce@i-motorsport.cz. Rádi bychom se s Vámi blíže seznámili. Zároveň níže na této stránce navždy uvedeme Vaše jméno, přezdívku, iniciály, pseudonym, či jiný název, který uvedete do poznámky k platbě, pokud nebudete vyloženě proti tomu.

 
Děkujeme

Ať už se rozhodnete podpořit nás jakýmkoliv způsobem, přispějete k tomu, aby redakce I-Motorsport.cz zůstala taková, jaká byla doposud - tedy ryze autorským projektem, za jehož tvorbou si můžete představit skutečná jména a konkrétní tváře, které jste zvyklí vídat ať už skrze internet, tak osobně na různých motoristických událostech.


Moc děkujeme za jakoukoliv Vaši podporu a přízeň. Velmi si toho vážíme.

Tým redakce I-Motorsport.cz

redakce@i-motorsport.cz

 
Podporovatelé I-Motorsport.cz

Nejčtenější články
O čem se mluví?